В гостях у Молодят - Іза і Каміль

У якій частині будинку ви проводите разом багато часу?

Іза: Наша квартира-це практично одне відкритий простір, і в ній зосереджені наші будинки, двері в кімнату дітей нон-стоп відкриті. Хлопчики бродять між своєю кімнатою і вітальні – це тут приносять все, коли у себе nabałaganią так, що неможливо поворухнутися. При розкиданих іграшок легко простежити, де вели їх шляху протягом дня. Не потребують допомоги дорослого, який оплатити їм якусь гру, що-небудь придумає. Між дітьми 1,5 роки різниці, прекрасно розуміють. А в домі завжди знайдуть те, що їх надихає, щоб грати.

Як змінився Ваш будинок після пришестя у світ дітей?

Іза: На початку наша спальня знаходилася на другому поверсі над кухнею. Її використання в останні місяці вагітності було досить утомливо. Wydzieliliśmy тому внизу спальня, в якій відразу стало ліжечко для Стаса. Протягом року ми жили там всі разом. З першим днем народження Стаса ми вирішили влаштувати йому кімнату. Ми купили для нього шафа та інші ітернет, а для себе диван, який зараз стоїть у вітальні і ми спимо на ній до цих пір. Через 1,5 року я народила Джонні, який в той час спав у плетеному кошику на коліщатках, запозичених від наших друзів. З часом хлопчики жили в кімнаті удвох. Наша квартира має якусь таємничу силу розтягування в просторі, наче росла разом з нами. Зрозуміло, що було б зручніше, якби було в два рази більше, але поки що ми відчуваємо себе в ньому добре.Звідки ідея для декору кімнати хлопчиків?

Іза: Частина кімнати хлопчиків колись була вітальні, знаком тих часів є чудова шпалери з квітковим мотивом Вільяма Морріса. Це досить вишуканою прикрасою як хлоп'ячої кімнаті, але я вважаю, що на батьках лежить обов'язок забезпечувати wpajania молодим почуття естетики з самих ранніх років. Діти повинні жити в зручних приміщеннях. Обладнуючи простір хлопчиків, ми і не думали про випливають мотиви або певній колірній гамі. Мова йшла про те, щоб там було приємно і затишно. Ми любимо колір в інтер'єрі, тому тут не могло не вистачити.

На початку наша спальня знаходилася на другому поверсі над кухнею.

Чи є тут щось, що ви зробили самі?

Іза: При організації простору хлопчиків нам не вистачило в якийсь момент, шпалери. Ми вирішили, що безкоштовно частина стіни пофарбувати фарбою масиву і dorobimy до неї рамку з дерев'яних рейок. Буває, що коли хтось відвідує нас, то він думає, що насправді powiesiliśmy дошку на стіні.

Володіння поверхового номері це щось незвичайне і цікаве, особливо для дітей.

На початку наша спальня знаходилася на другому поверсі над кухнею. Увагу привертає зелений стілець біля ліжка, яка його історія?

Іза: Це крісло є, мабуть, найбільш зручним предметом меблів, на якому я сиділа! (сміх) Очікуючи пришестя у світ Стаса ми говорили з Мартіном про те, що ми хочемо створити місце, в якому мені буде зручно годувати. У нашій першій квартирі, яка належить сестрі мого чоловіка, був сенсаційним крісло. Його вдалося так „взяти“ більше. Часто ми сидимо в ньому і разом дивимося книги або читаємо дітям спати.

Частину кімнати хлопчиків колись була вітальні, знаком тих часів є чудова шпалери з квітковим мотивом Вільяма Морріса.

При організації простору хлопчиків нам не вистачило в якийсь момент, шпалери. Ми вирішили, що безкоштовно частина стіни пофарбувати фарбою масиву і dorobimy до неї рамку з дерев'яних рейок. Спати на двох'ярусному ліжку, це, напевно, мрія багатьох дітей, як працює у Вас?

Іза: В минулому році ми поміняли ліжка на ліжко КУРКА з ІКЕА. Двостороннє, хлопці відмінно справляються підйом на гору. Стас спить на верху, а Гензель має свій світ внизу. Ліжко є досить великим, що ми теж можемо там лежати разом з хлопчиками. На вершині ми встановили вузькі полиці для книг. Хлопчики у них їх багато, і насправді багато часу витрачають на їх перегляді. Гензель любить, наприклад, серію про пори року на вулиці Czereśniowej, уважно переглядає кожну сторінку, шукаючи на картинках різні речі.Або живучи в Урсус ви вважаєте, що це район для сімей з дітьми?

Іза: безумовно, сприятлива з точки зору кількості майданчиків. Один з них знаходиться недалеко від нашого будинку, в свою чергу, трохи далі площу, де зупиняються діти навіть з додатковою частині району. У нас є басейн і кінотеатр, де два рази на тиждень, відображаються сеанси для самих маленьких. Важливо для мене те, що ми живемо в зеленому районі, а не на бетонному мікрорайоні usianym блоками. Не маючи дітей, людина не до кінця розуміє деякі речі. Народжується більше потрібно проживати за містом, ближче до природи. Нам пощастило, що, коли протягом літніх місяців ми живемо на ділянці, хлопці проводять весь час на вулиці – бігають, їздять на велосипедах, копають в пісочниці, геніїв гойдаються на гамаках. Це ідеальний простір для необмеженого задоволення, я ніколи не чула від них, що їм нудно.

При організації простору хлопчиків нам не вистачило в якийсь момент, шпалери. Ми вирішили, що безкоштовно частина стіни пофарбувати фарбою масиву і dorobimy до неї рамку з дерев'яних рейок.

В кінці розкажіть, будь ласка, чи плануєте ви якісь зміни в кімнаті хлопчиків найближчим часом?

Іза: До їх двох'ярусної ліжка ви можете придбати балдахін в ІКЕА, ми подумаємо про нього, до речі, день народження або на зірки. Безумовно, з'явиться необхідність більшого зміни, коли діти підуть у школу. Ми хотіли віддати їм частину антресолі, це простір має площу 15 метрів і два вікна для даху. Можна буде зробити сходи вниз, під якими буде шафа. У верхній частині може перебувати спальня з ліжками під зірками, а внизу стіл для навчання. Володіння поверхового номері це щось незвичайне і цікаве, особливо для дітей.

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар