Кухонні історії - Петро і Михайло

Михайло працює в продажах, є вчителем фізкультури і тренує баскетбол. Angelika є germanistką, вчить німецьку мову в середній школі. Вони познайомилися під час курсу судової. Вже більше року вони одружені, живуть в Бялоленка в їх перший спільно оформленому квартирі.

Як це сталося, що zamieszkaliście в Бялоленка?

Angelika: Ми тут вже дев'ять місяців. Покупка цієї квартири був передує довгими пошуками, ми брали до уваги різні райони Варшави, однак Бялелеке нам сподобалася найбільше. Особливо східна частина району, ця зелена. Як на Варшаву, тут дуже чисте повітря. Район стрімко розвивається. Тут багато нових поселень, шкіл, дитячих садів, торгових центрів, торгових точок. Так, дійсно, нічого не пропало. Михайло: Спокушав нас низька забудова цієї частини району і хороша зв'язок. У нас зручний під'їзд до метро, на роботу і на тренування.

Баскетбол-це для Вас важливо і з іншої причини...

Михайло: Так, ми познайомилися на курсі вставку. Я вів заняття, а Ангеліка була однією з молодих слухачів.

Angelika: Так ми і познайомилися. Звичайно, у мене не було можливості судити матчі чоловіка, але це бувало нам разом проводити інші змагання.Кухня сполучена з вітальнею-це центр Вашої квартири. Ви обрали для неї меблі ІКЕА. Що привабило Вас у цьому наборі?

Михайло: Про купівлю кухні ІКЕА вирішила, перш за все, швидкість виконання замовлення. Ми зробили проект, ми прийняли замовлення і відразу ж могли підібрати елементи і почати їх встановлювати. В інших пунктах час очікування на замовлену кухню був, безумовно, довший, і треба було чекати до восьми тижнів. А нам хотілося, щоб якомога швидше переїхати сюди.

Angelika: Після весілля, ще через короткий час ми знімали квартиру, щоб Одружитися, але дуже зацікавлені в тому, щоб якнайшвидше переїхати у власну квартиру. Крім того, кухні ІКЕА мені завжди подобалися. Я з самого початку знала, що ми хочемо облаштувати квартиру в сучасному стилі. У ІКЕА без проблем знайшла шафи, що відповідають нашим подобаються.Ну ось, Ваша квартира дуже сучасні. У ньому переважають чорний і білий. Звідки з'явилася ідея такий декор?

Angelika: нам Подобаються такі приглушені кольори інтер'єру, дуже елегантні. У перший раз ми влаштовували спільно квартиру. Раніше, будучи студенткою, wynajmowałam квартиру у Варшаві, однак, тоді не przywiązywałam так велику вагу для його декору.

Михайло: Шкода вкладати в декор місць, які через якийсь час і так залишити.

Angelika: ми Хотіли, щоб наші власні апартаменти були точно такі, які собі wymarzymy.

Нам подобається впорядкований, мінімалістичний простір.

А як виник проект кухні?

Angelika: Перший проект naszkicowaliśmy самі будинку в програмі на сайті ІКЕА, а потім ми пішли в магазин, щоб проконсультуватися наші ідеї.

Михайло: Це був усього лише ескіз. Треба визнати, що якби не допомога містера Матвія, який обслуговував нас в магазині IKEA, кухня не виглядала б так добре. Це він запропонував нам всі рішення щодо того, як розташувати ящики. Зовні кухня виглядає так, як ми планували, але це, як розташовуються елементи всередині шаф, є заслугою саме цього пана. Ми зобов'язані йому, що наша кухня дуже функціональна.Які були найбільш цікаві рішення, запропоновані Вам в ІКЕА?

Михайло: наприклад, карусель в кутовому шафі. Дві обертові полиці дозволяють максимально використовувати місце в кутку і чудово забезпечують доступ до вмісту шафи.

Анжеліка: Дуже нам сподобалася ідея на стовпчик, всередині якого похованих багато висувних ящиків. Завдяки цьому простір була використана у сто відсотків. Ми тримаємо там різні продукти. Це дуже практичне рішення.

Ми зробили проект, ми прийняли замовлення і відразу ж могли підібрати елементи і почати їх встановлювати.

Нам подобається впорядкований, мінімалістичний простір. Які інші рішення подобаються Вам у Вашій кухні?

Angelika: Верхні шафи-це простір Михайла, який настільки високий, що, може бути, у них без проблем дістати. Ми любимо, коли все обладнання поховано. За забудовою сидів навіть витяжка. Нам подобається впорядкований, мінімалістичний простір. Завдяки великій кількості шаф нам вдається зберегти чистоту на кухні навіть протягом тижня, коли ми працюємо.

Михайло: Звичайно, допомагає і те, що ми обидва любимо порядок. Ми готові на несподівані відвідування друзів чи сім'ї. Крім того, ми не з тих збирачів. Ми намагаємося обмежувати кількість непотрібних речей. В квартиру потрапляють тільки ті, які нам дійсно подобаються.

Завдяки великій кількості шаф нам вдається зберегти чистоту на кухні навіть протягом тижня, коли ми працюємо.

Дуже нам сподобалася ідея на стовпчик, всередині якого похованих багато висувних ящиків.

Завдяки великій кількості шаф нам вдається зберегти чистоту на кухні навіть протягом тижня, коли ми працюємо. Ви самі zamontowaliście кухню?

Михайло: Спочатку ми думали, що нам вдасться це зробити удвох, але коли ми побачили кількість елементів, які треба було з'єднати між собою, ми вирішили замовити монтаж в ІКЕА.

Багато часу займає у Вас прибирання кухні?

Анжеліка: Ні, на щастя, фасади шаф вони дуже прості в обслуговуванні. Просто акуратно протріть їх після кип'ятіння і чисто.

Михайло: Корисно також посудомийна машина. Треба визнати, що дуже полегшує підтримання чистоти на кухні. Дозволяє заощадити багато часу. Завдяки тому, що після кип'ятіння у нас більше моментів для себе.Які нові предмети з'явилися у Вашій кухні?

Angelika: вперше у нас є кухня з індукційної. Дуже добре працює і я помітила, що швидше на неї готує. Ми любимо багато pichcić, так що це спрощує нашу роботу. Доцільним є також те, що на кухні у нас багато місця. Стільниця спроектована таким чином, що ми можемо з ним зручно працювати удвох.Як і личить баскетболіста, Михайло дуже високий. Якщо у вас проблема з пошуком шаф, які були б правильній висоті для Вас обох?

Angelika: Висота кухонних шаф у всіх магазинах wystandaryzowana, але в ІКЕА є трохи більше, що для Михайла було додатковою перевагою цієї кухні. Для мене шафи також зручні у використанні.Це Ваш перший досвід в дизайні інтер'єру. Якщо раніше interesowaliście цій темі?

Angelika: давно цікавлюся закочування інтер'єру. Часто переглядаю в Інтернеті різні сайти в пошуках натхнення. Звичайно, до речі, аранжування квартири я використовувала з допомогою Pinterest. Там gromadziłam фотографії інтер'єрів, які послужили нам за натхнення, до речі, пристрої кухні. Я люблю дивитися експозиції в магазинах, я отримую від них різні ідеї. Однак остаточний вигляд квартири-це мої проекти. Я вибрала пастельні тони, різні відтінки сірого, білий і чорний. Мова йшла про те, щоб в майбутньому без проблем можна було змінити декор з допомогою добавок в інших кольорах.

Я вибрала пастельні тони, різні відтінки сірого, білий і чорний.

Чи Часто ви готуєте і ви запрошуєте друзів?

Михайло: із Задоволенням відвідує нас сім'я. Всі хочуть побачити нашу нову квартиру, так що часто настрій гостей.

Angelika: ми також Любимо зустрічатися в місті, але насправді, коли ми переїхали на Białołękę, наші друзі і сім'я часто відвідують нас в будинку.А як в таких ситуаціях працює кухня, поєднана з вітальнею?

Angelika: Фантастика. Під час приготування їжі, приймаючи кави або сервірування закусок ми можемо бути з нашими гостями.

Вперше у нас є кухня з індукційної. Дуже добре працює і я помітила, що швидше на неї готує.

Я вибрала пастельні тони, різні відтінки сірого, білий і чорний.

Наша квартира-це місце відпочинку.

Що для Вас будинок?

Angelika: Наша квартира-це місце відпочинку. Ми намагаємося не приносити роботу додому. Ми хочемо, щоб це місце сприяв розслабленню. Часто відвідують нас тут друзі. У нас також є великий балкон, на якому влітку ми любимо відпочивати.Якщо в квартирі є якийсь предмет, який для Вас особливо важливий?

Анжеліка: Дуже подобаються наші весільні фотографії є головною прикрасою вітальні. Зрештою, я хочу розширити цю галерею. Можу собі уявити, що якщо з'явиться новий член родини, її фотографії будуть висіти поруч з нашими.

Під час приготування їжі, приймаючи кави або сервірування закусок ми можемо бути з нашими гостями.

Наша квартира-це місце відпочинку.

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар