Кухонні історії - Філіп і Матфей

Відкрита на салон, повний шафок та кавових аксесуарів – так у кількох словах можна описати кухню Гретель і Матвія. Свою історію розповідають з чашкою кави в Торуні, в який вони переїхали з Познані.

Якщо кухня для Вас є важливим місцем у будинку?

Гретель: Мабуть, найважливішим. Коли конструювали це кімната, моя сім'я звернула увагу, що ми будемо мати кухню до вітальні. Ми, в свою чергу, ми думали про те, що це буде кухня з функцією вітальні. Раніше багато готували, але з тих пір, як ми обоє працюємо, це трапляється рідше. Ми любимо pichcić, я веду свого кулінарного блогу, на якому я ділюся перевіреними правилами. Наш ритуал-це спільне приготування кави. Навіть якщо ми починаємо роботу в різний час, то ми прагнемо сісти разом на сніданок. Матвій: Я встаю перший і займаюся приготуванням їжі, а Гося виходить на готовий (сміється). Кухня є серцем нашого будинку, її видно з будь-якого кута.

Як Вам ідея відкритої кухні на вітальню?

Гретель: В останні роки змінився погляд на кухні, приготування їжі стало модним. Не соромно мати брудні тарілки зверху, а вибирають білі фасади шаф, не звертає уваги на те, що вони будуть забруднюватися. Кухня є місцем розмов, зустрічей за столом, не потрібно турбуватися про те, що панує в ній безлад. Адже це знак, що сім'я проводить в ній час.

Метью: Зараз більшість квартир мають так само, як наші. Перегородки не входили в гру.Як ви забрали до планування Вашої кухні?

Матвій: З фасадами шаф пов'язана цікава історія, тому що це була новинка, коли їх обрали. Ми увійшли в ІКЕА дивитися фронти і, можна сказати, що ця модель шаф тільки що доїхав до магазину.

Гретель: Всім подобаються білі кухні, коли ці сільські, а сьогодні мінімалізму. Цей колір є універсальним. Якщо зміниться наш смак, це pokombinujemy з добавками. Монтаж під стелю це, у свою чергу, ідея, що випливають з необхідності зберігання. Блендери, форми для випічки і інші кухонні предмети збираються протягом року. На додаток, ми обидва алергіками, на верху шаф вони не збирають пил, тому це теж перевага.Звідки czerpaliście ідеї?

Матвій: Gosia має своє натхнення на Pinterest.

Гретель: я Переглядаю багато акаунтів в Instagram або Pinterest. При плануванні свого інтер'єру деякі ідеї перевіряють себе. Мені подобаються, наприклад, мармурові стільниці, але їх вартість і труднощі, пов'язані з монтажем роблять, що вирішили піти на такий під дерево. Він недорогий, простий в обслуговуванні. Плюсом є також і те, що ми замовили його разом з меблями.

Армована скло на стіні-це ідея, яка podpatrzyliśmy в кафе в Познані. Нам дуже подобається.

Матвій: Армована скло на стіні-це ідея, яка podpatrzyliśmy в кафе в Познані. Нам дуже подобається. На стіні поруч висіла полиця, нагадують студентські часи. На них можна розташувати улюблені посуд, приладдя для чаю / кави. Спочатку ми хотіли мати полиці над стільницею, але ми вирішили, що вони будуть погано виглядати.

Гретель: На етапі проектування ми відмовилися від цієї ідеї. Я думаю, що кавовий куточок біля вікна добре представлені.Ви любителі кави?

Гретель: Безумовно, хоча ця пристрасть розвинулася у нас трохи випадково.

Матвій: Одного разу в Торуні ми натрапили на оголошення про майстер-кавових.

Гретель: Група учасників було затишніше, і ми, і моя подруга (сміється). Раніше протягом декількох років ми жили в Познані, де проводить чимало таких зустрічей. Ми ходили на більшість з них, затягло нас це добре. Ми наповнили досвід в zaparzaniu кави, прийшли нам трохи обладнання. Нові квартири було мобілізацією, щоб купити м'ясорубки електричний. У коледжі знову переїжджали з місця на місце, це був не найкращий час на збір кухонний посуд. Ми починали з кавомолки популярного в ПНР, але перегрівалася зерна і не mielił порівну. Перший наш крапельного кави був пластиковий, в даний час ми використовуємо керамічного.

В останні роки змінився погляд на кухні, приготування їжі стало модним.

Я завжди любив білі кухні, коли ці сільські, а сьогодні мінімалізму.

Армована скло на стіні-це ідея, яка podpatrzyliśmy в кафе в Познані. Нам дуже подобається. У вас є слабкість до гарних предметів?

Матвій: Gosia тепер має нове захоплення – дизайн 60-х років., 70.

Гретель: одного разу у мене Була проблема з zbieractwem, але переїзди дали нам достатньо в кістку, що я багато предметів. Ввівши в нову квартиру, ми керувалися принципом, що в будинку буде тільки те, що нам дуже подобається. Чільне місце на полиці біля вікна кави стояв довгий час в шафі моєї бабусі. Нагадує мені про неї і вписується в наш інтер'єр. Я переглядаю в Інтернеті багато сайтів з дизайном, але я стримую себе від покупок (сміх).

Ввівши в нову квартиру, ми керувалися принципом, що в будинку буде тільки те, що нам дуже подобається.

Чи є у Вашій кухні предмет, з яким пов'язана якась особлива історія?

Гретель: Синій візок, так званий помічник.

Метью: Це наш студентський придбання. Через рік ми жили в гуртожитку, в кімнаті у нас був невеликий міні-кухнею, достатнім для того, щоб приготувати сніданок. Протягом декількох тижнів woziliśmy речі на нашому човні до загальної кухні.

Гретель: у Мене любов до синього taboretu з ІКЕА, який я купила для першого самостійного житла. Наш інтер'єр-це поєднання сучасних речей з важливими для нас речами з історією.Хто проектував Вашу кухню?

Метью: ми Взяли за це самі, маючи в голові різні ідеї. Ми поставили на численні ящики, щоб непотрібні предмети не стояли на вулиці.

Гретель: Досвід, який ми придбали, живучи в знімних квартирах, було безцінне. Проект був створений за допомогою віртуального планувальника, доступного на сайті ІКЕА. Збираючись в магазин, ми тримали в руках план, який передбачав монтаж полиць між стільницею і підвісними шафками. Ми також з допомогою консультанта в магазині, який допомагав нам в різних технічних питаннях.

Матвій: не Звернув, наприклад, увагу на достатню відстань між індукційною плитою й духовкою, переглянув розташування верхніх шаф.

Ввівши в нову квартиру, ми керувалися принципом, що в будинку буде тільки те, що нам дуже подобається.

Наш інтер'єр-це поєднання сучасних речей з важливими для нас об'єктами та історією.

Або експозиція плити у магазині виявилася корисною?

Гретель: З самого початку ми знали, що ми хочемо мати білі фасади шаф. У кухнях, виставлених в магазині, ми змогли подивитися різні типи освітлення або порівняти нащільники. Вирішивши стільниця під дерево, у нас була можливість порівняти його з кольором дерева на ручках шаф.

З самого початку ми знали, що ми хочемо мати білі фасади шаф.

Або skorzystaliście послуги перевезення меблів для дому?

Гретель: Так, ми замовили також сервіс формування замовлення. Ми думали, що ми зможемо зібрати все самостійно, легко про щось забути.

Матвій: Монтаж ми доручили фахівцям з ІКЕА, це тривало весь день. Були в цій пригоді, тому що стіни виявилися криві.

Гретель: Не все можна передбачити, потрібно було в наручники фрагмент стіни.А якщо ви звертаєте увагу на екологічні рішення?

Гретель: Сортуємо сміття. Я за собою етап захоплення життям, не виробляти сміття, під назвою Zero Waste. Ми не живемо в повній мірі, таким чином, але ми намагаємося дотримуватися деяких правил. По магазинах-ми доставимо мішки багаторазові, на кухні ми використовуємо пластикові контейнери багаторазового використання. Фільтрують воду з-під крана, а коли ми виходимо з будинку, ми беремо з собою повну пляшку, щоб не купувати її марно, в магазині.Zdradźcie, будь ласка, на кінець, чи є щось, що ви хотіли б змінити у Вашій кухні?

Гретель: ми Думаємо про dokupieniu наступних стільців. Після переїзду ми почали з трьох табуретів. Коли заходили до нас друзі, в хід йшли стільці рибалка. Незабаром після цього з'явилися білі сидіння з рідного дому від Матвія, а ще два ми купили акції в ІКЕА, так само, як, втім, і стіл. Ми відкриті для змін, не виключено, що скоро впаде нам в голову нова ідея.

З самого початку ми знали, що ми хочемо мати білі фасади шаф.

Ми думаємо про dokupieniu наступних стільців. Ми відкриті для змін, не виключено, що скоро впаде нам в голову нова ідея.

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар